Leden 2013

Uvědomění

21. ledna 2013 v 2:14 | Paranoea |  Afekty
Ještě stále jsem nepřestala přemýšlet nad tím, co jsi napsal v posledním dopise.

A myslím, že je to ta nejkrásnější věc, kterou jsem kdy četla.

Dopisy

17. ledna 2013 v 22:19 | Paranoea |  Afekty
Cítím se tak trochu jako kdybych se procházela po pavučině. Tak křehké to je.

If I lay here, if I just lay here, would you lie with me and just forget the world?

Chci si tě uchovat jako svou platonickou lásku.

7. ledna 2013 v 22:18 | Paranoea |  Afekty
Už se nikdy nevrátíme, viď? Jako.. doopravdy.

Sedím v křesle potaženém zelenou dekou, odklepávám předposlední stovkovou Ronsonku z krabičky, upíjím kafe z hromadou cukru jako náhradu za mléko, které není.

Víš, že mám všechny jízdenky, které jsem kdy projela k tobě? A vytisklé všechny ty vzkazy, které jsme si dřív psávali. Možná se jednou dostanu i k tisku těch nových, co jsme si psali za poslední rok. Zrovna jsem si je všechny prohlížela. Všechny tvé články z těch blogů, které byly o nás dvou. Skoro až nemůžu uvěřit, že to jsou čtyři roky. A pořád to tu je, pořád to není ukončené, i když se tak tváříme. I to je důvod, proč jsem vždycky chtěla věřit, že to všechno má cenu, že je na co čekat. A je vůbec? Den po dni čas ukrajuje z našich životů. A odnáší nás dál a dál od sebe.

Jsi chlapec mého života. Ten princ na koni, který se mění z bílého na černého a nazpět. Voňavá vzpomínka, která mi dokáže omámit všechny mé smysly. Proto tak vytrvale chci zapomínat na to špatné. Chci si pamatovat jen to dobré, abych se vždycky mohla při myšlence na tebe usmívat. Proplakala jsem kvůli tobě tolik nocí a dní, zasloužím si usmívat se. Nechci přemejšlet nad tím, co všechno jsme si provedli, jak moc jsi mě zranil, kolikrát se mi vymstilo ti věřit. Protože i když se to stalo, chci na tebe vzpomínat jako na svého milého.

Chybíš mi. Ale jsem tak nějak v pořádku. Jedna část mé osobnosti bude vždycky čekat, kdy se objevíš. Hlava doufá, že to nenastane a srdce chce přesný opak. Zase mi zamotáš celý život, vím to.


Don´t be stupid, you know I love you :)

5.1.2013

5. ledna 2013 v 22:54 | Paranoea |  Prožívá..
Další narozeniny, které s tebou nesmím prožít.

"And we can dance, we can dance until the sun comes down.."