Duben 2012

30 DPC - Day 21

29. dubna 2012 v 20:33 | Paranoea |  Odkrývá..
DAY 21. Post a picture of one thing you would buy if you had more than enough money to do so


Nevím, jak a kdy to začalo, ale jednou (až vyhraju ty miliony v sazce..) bych si vážně chtěla pořídit/pronajmout na delší dobu karavan a objíždět svět. Nechci zájezdy a vymyšlené trasy, chci karavan a volnost.

30 DPC - Day 20

28. dubna 2012 v 12:14 | Paranoea |  Odkrývá..
DAY 20. Show me a picture of you smiling :)


Bláznivé?

27. dubna 2012 v 1:57 | Paranoea |  Afekty
Svatba bude v lese, na podzim. Budu mít na sobě rozevláté šaty, rozpuštěné vlasy a budu moct po lese chodit bosa. On bude mít tmavě zelený oblek. Na svatbě bude houpačka. A spousta světýlek. Obrovský čokoládový dort, protože já jiné než čokoládové dorty nejím. Na výlet pojedeme do Holandska. Žít budeme v dřevěném domku na stromě a naše děti budou mít v dětství společný pokoj.

Tak přesně o tomhle jsme si povídali poslední dvě hodiny. Šílené? Jo. Šíleně krásné.

30 DPC - Day 19

20. dubna 2012 v 21:22 | Paranoea |  Odkrývá..
DAY 19. What are you craving to eat right now

Právě teď už netoužím po žádném jídle. Nacpala jsem se bramborovou kaší, opečenou rybou a kyselou okurkou. A bylo to strašně dobrý. Možná bych se mohla dorazit ještě čokoládou..

30 DPC - Day 18

18. dubna 2012 v 15:57 | Paranoea |  Odkrývá..
DAY 18. If your ipod were to lose all but 5 songs with no chance of getting any other songs back onto it, what would you hope those songs would be


Well. Mp3 přehrávač využívám každodenně, takže tohle se mě dost dotýká. Jsem rozmazlená a jsem navyklá cestovat s hudební kulisou, když cestuji sama. Nicméně asi i právě proto se mi neustále mění obsah mé hudební složky. Stálici mám jednu. Bad day od Daniela Powtera. Bylo mi nějakejch 12-14, když ji začali hrát. Byla jsem na letním táboře a poslouchala tuhle hitovku s Bárou, s kterou jsem sdílela tenkrát stan. Jsou dny, kdy ji neposlouchám vůbec, kdy ji přeskakuju a ani si na ni nevzpomenu. Ale i po těch letech ji mám pořád u sebe. Pak bych nejspíš ocenila Big big girl od Emilie. Mám tu písničku ráda, hodně vzpomínek a zážitků a tak, znáte to. U About you od Bugs se dá velmi dobře jen tak ležet a relaxovat, vzkazovat světu "táhni". A navíc je to moje osobní vzpomínka. Na chlapce, který měl tehdy oranžové vlasy a já netušila, jaký vliv na mě kdy mít bude. Bitch Meredith Brooks je písnička, která mě vždycky dostane do nálady, nějaké. A In the end od Linkin Park je prostě.. na konci. Tak, zvládla jsem to. Všech pět. Ale nemějte strach, zítra bych vybrala pět jiných *smích*.