Leden 2011

18.1.2011 : A tak nám to zas začíná.

18. ledna 2011 v 17:53 | Paranoea |  Prožívá..
So. Snažím se vymyslet, jak napsat článek z tolika dnů, co teď bylo. Takže.. spousta smíchu, slz, překvápek, milých i hnusných věcí. Vlastně nevím, jak to rozebrat. V pátek málem hysterický záchvat, v neděli záchvat pitomosti. Opilost, jedna místnost pro dva lidi, co se vzájemně přitahují, hezké prádlo, večer, masáž a kdesi cosi, důsledky si domyslí téměř každý, myslím. Ve škole jsem dneska psala první zápočtový test z matematiky. Jak moc jsem ho projela, to debatovat nebudu, ale vzhledem k tomu, že mám zadání, mám víkend doma s bratrem ajťákem a opisovat se u této paní profesorky dá dobře, jak jsem viděla.. tak si říkám, v pohodě. Ve čtvrtek mě čeká zápočet z organiky, to se nedá tak ochcat. Asi se vážně budu muset začít učit, no věřili byste tomu? O_o *smích*

Nelituju toho. Označte mě jak chcete, ale nelituju toho.

Mám přání.

3. ledna 2011 v 23:04 | Paranoea |  Afekty
Jsem vystresovaná. Rozrušená, euforická, nechápající, vyděšená. Jestli všechno vyjde tak, jak si maluju, tak.. tak zítra touhle dobou budu zažívat začátek nové etapy života. Bože, prosím, ať to vyjde!

Jak na Nový rok, tak po celý rok.

1. ledna 2011 v 16:20 | Paranoea |  Afekty
Jestli tohle pořekadlo platí, budu mít veselý rok. Budu hystericky brečet do telefonů i mimo, budu emotivně přiznávat svou lásku někomu, kdo ji vůbec nechce a taky budu flegmaticky zírat do stropu a přemýšlet, jaký způsob totální destrukce by byl nejvhodnější. Jak říkám, moc fajn rok.

Brečela jsem. Volal mi Bolek a já mu hystericky vzlykala do telefonu. Ptala se, proč jsem tak pitomá a poslouchala jeho výhružky, že jestli okamžitě nepřestanu brečet, přijede a rozbije mu hubu. A pak volal Petr, stejný scénář.
"Došlo ti někdy, proč se o tebe tak starám?" Seděl vedle mě, opírala jsem se o něj, brečela mu na rameni. Nutil mě, ať si jdu lehnout k ostatním a já jeho, aby odešel a nechal mě spát samotnou. Nakonec jsme usnuli spolu na jedné posteli. A teď.. snažíme se tvářit, že se nic neděje.