1.4.2010

1. dubna 2010 v 23:58 | Paranoea |  Prožívá..
Jsem ráda, že mám volno. Pondělí, úterý i středu jsem zaspala. Vždycky jsem se stihla do školy dostat včas, díkybohu za auta, ale stejně, je to zvláštní, nestává se mi to a už vůbec ne tři dny po sobě. Možná budu potřebovat spací období. Dneska mě v osm probudila smska od Leni, ale ta to měla povolený, skoro až nařízený, takže se to nedá počítat.

Ve středu píšeme maturitní slohovku, za dva týdny se nám uzavírají známky. Za dva měsíce mám po škole a včera jsem si poprvé uvědomila v celém rozsahu, že za pár měsíců opravdu jdu někam pryč. Všechny tři školy jsou v mém případě kolejní, takže ať tak nebo tak, půjdu pryč. Někdy mi věci vážně docházejí, rychle *smích.

Předevčírem jsem neodolala. Vlastně ani nevím, jestli mě to mrzí nebo ne. Bylo to .. vlastně dobrý. Nikdy to nepochopím, ale co, všude se najde něco nepochopitelného. Není to můj styl a je to něco jiného, ale .. tak nějak pořád stejné, to mi nikdo nevymluví. Můžu brečet pro to, co bylo a není anebo se můžu smát, že to vůbec bylo. Můžu dělat obojí a je to moje věc, pokud se u toho dokážu cítit dobře. Měla jsem po tom sen. Byli v něm, vlastně není divu, nic neočekávatelné. Takový menší snový výlet do budoucnosti - jestli se něco takového stane, bude to "veselý".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama